KONST / Litografier / Färglitografi 12339011
nr 1233 9011
Gunnar Brusewitz
(1924-2004), Sverige
Färglitografi, Rådjur. Signerad, numrerad 180/220. Motivet: 26x36 cm
Gunnar Brusewitz, svensk målare född 1924, död 2004.
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 4 februari 2019
kl 18:32:31
150 kr
Gunnar Brusewitz
Läs mer om Gunnar Brusewitz